Tekil Yazı Reklamı - 2 (Reklam Resim Yanyana/Altalta Şablonu için - Mobil)
REKLAM ALANI

Melih Gökçek hakkında FETÖ’den Suç Duyurusu

ANKARA Büyükşehir Belediyesi, aralarında eski Başkan Melih Gökçek’in de bulunduğu yedi kişi hakkında “Örgüte Bilerek ve İsteyerek Yardım Etme, Finansal Kaynak Sağlama” suçlamasıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu’na suç duyurusunda bulundu.

Melih Gökçek hakkında FETÖ’den Suç Duyurusu
27 Şubat 2020 01:30
202
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi, aralarında eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de bulunduğu yedi kişi hakkında “Görevi Kötüye Kullanma, Örgüte Bilerek ve İsteyerek Yardım Etme ve Finansal Kaynak Sağlama” suçları işlendiğine istinaden Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu’na suç duyurusunda bulundu. Melih Gökçek de Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı kripto FETÖ Silahlı Terör Örgüt Üyesi ilan edip suç duyurusunda bulundu.

Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan başvuruda, kamuya ait bir taşınmazın bilinçli ve planlı bir şekilde alınan meclis kararları ve imar değişiklikleri ile FETÖ silahlı terör örgütü mensuplarına hukuka aykırı bir şekilde tahsis edildiği ve aynı yöntemlerle 15 Temmuz’a giden yolda FETÖ’ye maddi menfaat sağlandığı belirtildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.