Feyzioğlu sinirlendi: Hadi oradan, aşağılık…

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, sosyal medya hesabından canlı yayında kendisine gelen bir yoruma çok sinirlendi.

A+
A-
21 Nisan 2020 00:45
630

Koronavirüsle mücadele kapsamında “evde kal” çağrısına uyan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı.

Canlı yayında kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Feyzioğlu, gelen bir yoruma sinirlendi.

Laf Ettirmem

Canlı yayın sırasında “Metin Feyzioğlu da FETÖ’cü oldu.” diyen Hüseyin Çolakoğlu adlı takipçisine cevap veren Feyzioğlu, “Bana FETÖ’cü diyenin alnını karışlarım. Ben ömrümü verdim FETÖ ile mücadeleye. Şimdi bana saldıranlar FETÖ’cü. Hadi oradan sen. Yallah. Terbiyesiz adam. İmanıma laf ettirmem, milliyetçiliğime laf ettirmem, FETÖ ile mücadeleme laf ettirmem.” diye konuştu.

“Sen git FETÖ’cülerin yalakalığını yap, sen git kuyruğuna yapış. Sen git FETÖ’cülerden medet um. Sen git düşmanımın düşmanı dostumdur diyen FETÖ’cülerin peşine yapış.” diyen Feyzioğlu, tepkisini şöyle sürdürdü:

Sen Kim Oluyorsun

“Gel de sosyal mesafeyi biraz azaltalım, gel yanıma gel. Sen kim oluyorsun da bana FETÖ’cü diyorsun. Aşağılık. Hakarete hakaretle cevap verilebilir. Bu ülkede FETÖ ile yanyana getirilemeyecek 3 kişi say deseniz ilk üçte ben varım.” şeklinde tepki gösterdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.